بایگانی/آرشیو ماهانه: بهمن ۱۳۹۸

همکاران محترم پرسشگر

همکاران محترم سلام عصر به خیر لازم می دانم ضمن تشکر به خاطر همکاری در جمع آوری اطلاعات در دو سایت خبرگزاری و موسسه و همچنین همکاران دور کار به اطلاع می رساند نواقصی که در برداشت روز شنبه ۲۶-۱۱-۹۸ وجود داشت به شرح زیر اعلام می گردد ۱-علی رغم تذکر به دفعات مبنی بر دقت در ثبت نام استان ... بیشتر بخوانید »

قابل توجه پرسشگران محترم که در طرح نظر سنجی متمرکز وغیر متمرکز همکاری می کنند

همکاران محترم سلام عصر شما به خیر با عرض تبریک به مناسبت روز زن ،  لازم می دانم ابتدا از همکاری تمامی عزیزان در طرح جمع آوری اطلاعات نظر سنجی دوازدهمین دوره انتخابات تشکر و قدر دانی داشته باشم همان طور که در جلسه توجیهی اعلام شد این سومین  برداشت این طرح از امروز شنبه مورخ ۲۶-۱۱-۹۸ شروع خواهد شد ... بیشتر بخوانید »

قابل توجه پرسشگران محترم که در طرح نظر سنجی متمرکز وغیر متمرکز همکاری می کنند

همکاران محترم سلام عصر  شما به خیر لازم می دانم ابتدا از همکاری تمامی عزیزان در طرح جمع آوری اطلاعات نظر سنجی دوازدهمین دوره انتخابات تشکر و قدر دانی داشته باشم  همان طور که در جلسه توجیهی اعلام شد دومین برداشت این طرح از امروز شنبه مورخ      شروع خواهد شد و انشاء الله با هماهنگی انشاء الله در ... بیشتر بخوانید »

قابل توجه پرسشگران محترم که در طرح نظر سنجی غیر متمرکز همکاری می کنند

   باسلام و وقت به خیر   به اطلاع می رساند این دستورالعمل برای  استفاده از سرویس ویپ می باشد که به دلیل مشکلات فنی تاکنون فعال نشده است انشاءالله تا راه اندازی سیستم ویپ و یا سیستم سیپ ترانک از روش سیم کارت استفاده خواهدشد . موارد زیر به غیر از موارد فنی مختص ویپ مابقی مشترک بین هر سه ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم توجه کنید

همکاران محترم سلام عصر به خیر لازم می دانم ضمن تشکر به خاطر همکاری در جمع آوری اطلاعات در دو سایت خبرگزاری و موسسه به اطلاع می رساند نواقصی که در برداشت روز یک شنبه وجود داشت به شرح زیر اعلام  می گردد ۱-علی رغم تذکر به دفعات مبنی بر دقت در ثبت نام استان و شهرستان تعدادی ۱۲ مورد ... بیشتر بخوانید »