بایگانی/آرشیو ماهانه: آذر ۱۳۹۷

همکاران محترم

سلام مجدا  به اطلاع می رساند  اعلام اشکالات و نواقص صرفا جنبه اموزشی دارد و نافی زحمات شما نمی باشد ضمن تشکر و قدر دانی از همکاری خوب شما که در روز پنج شنبه نسبت به روز چهارشنبه بهتر شده است  لازم است ۱- دقت لازم روی  درست نویسی و خلاصه نویسی  صورت پذیرد کماکان اشکالات در این خصوص وجود ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم

سلام آنچه مسلم است اعلام اشکالات و نواقص صرفا جنبه اموزشی دارد و نافی زحمات شما نمی باشد ضمن تشکر و قدر دانی از همکاری خوب شما  که در روز چهارشنبه کمترین   اشکال دیده شد ۱- کلمات درست و کامل نوشته شود مثلا  در ردیف استان کلماتی مثل چ ، وزستان ، مرزی ، بیرجند جنوبی ، راستان  و… وجود ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم –

سلام  آنچه مسلم است اعلام اشکالات  و نواقص صرفا جنبه اموزشی دارد و  نافی زحمات شما نمی باشد  ضمن تشکر و قدر دانی از همکاری خوب  شما   اما مشکل های روز سه شنبه ۱- بیان مقدمه و سوال ها به صورت محاوره ای توصیه موسسه برای انتقال غیر مصنوعی  مفاهیم است لذا ثبت اطلاعات دریافتی ( پاسخ سوال ها ) ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم

ضمن تشکر از زحمات شما موارد زیر در اطلاعات جمع آوری شده  روز دوشنبه  مشاهده شد ۱-بی پاسخی سوال دو  به ۶۷ مورد رسیده است  که با تلاش شما باید کمتر و محدود شود ۲- در مورد نام استان ۱۴ مورد جابجایی و نام استان  با نام شهرستان مرکز استان  ثبت شده به عنوان مثلا  استان فارس اشتباها شیراز نوشته ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم خسته نباشید ر

ضمن تشکر از زحمات شما موارد زیر در اطلاعات جمع آوری شده وجود دارد ۱- سئوال های یک  تعداد۲ مورد ، دو تعداد ۴۶ ، تعدادچهار تعداد۲ ، سئوال شش تعداد ۱۱ و سئوال هفت ۱۰مورد بی پاسخی دارند ۲-در سئوال ۳ متاسفانه عی رغم تذکر که به جای اعداد حروف نوشته نشود  تعداد۴۹ مورد عنوان گزینه سه  نوشته شده ... بیشتر بخوانید »

همکاران محترم پرسشگر

با سلام این نظر سنجی از شهروندان در باره علل طلاق در جامعه با تاکید بر فضای مجازی  می باشد و تعدادنمونه آن ۲۰۲۰ نفر می باشد که از  امروز (۹۷/۸/۲۷ ) شروع خواهد شد و حداقل به مدت هفت روز  طول خواهد کشید  لطفا موارد زیر رعایت شود ۱-  مقدمه : شروع واقعا مهم و حساس هست ابتدا مقدمه را ... بیشتر بخوانید »

دستورالعمل

دستور العمل نظر سنجی تلفنی همان طوری که هر فعالیتی،الزاماتی دارد، پرسش گری نیز الزاماتی دارد. یک پرسش گر باید بداند که  برای انجام هر نظر سنجی الزامات و مواردمهم و اساسی برای دقت بیشتر وکاهش ضریب خطا  وجو دارد و ضمن مطالعه دقیقا موارد اعلام شده رعایت شود . ذیلا مهمترین  مواردی که پرسشگران بایستی در این نظر سنجی ... بیشتر بخوانید »