بایگانی/آرشیو ماهانه: مهر ۱۳۹۷

پرسشگران محترم دقت فرمائید روز شنبه مورخ بیست و یکم مهر ماه

باسلام و صبح به خیر و تشکر از همکاری شما نواقصی که در تکمیل پرسشنامه وجود داشت عبارتند از ۱ – در سئوال تقربیا ۲۱ مورد اشتباه ثبتی وجود دارد  وقتی سئوال طیف دارد نباید طیفی   توسط پاسخگو عنوان شده است در ستون سایر آورد ه شود تاکنون خدمات کدام یک از نهاد های امدادی زیر را برخورد داشته اید ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم دقت فرمائید روز سه شنبه مورخ هفدهم مهرماه

باسلام و صبح به خیر و تشکر از همکاری شما نواقصی که در تکمیل پرسشنامه وجود داشت عبارتند از ۱ –  سرکار خانم زهرا شجاع به جای نام پدر عدد گذاشته است ۲- سرکار خانم ها فاطمه شیخ سفلی و فاطمه نوری هر کدام ۲ مور ادرس کامل ننوشته است و خانم ها معصومه یاوری ، مرضیه عابدینی ، آمنه ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم دقت فرمائید روز دوشنبه مورخ ۹۷/۷/۱۶

باسلام و صبح به خیر و تشکر از همکاری شما نواقصی که در تکمیل پرسشنامه وجود داشت عبارتند از ۱- سرکارخانم مینا سادات آقا میری یک مورد نام پدر ثبت نکرده است ۲-  شماره تلفن های ثبت نشده مربوط به سرکار خانم مینا سادات آقا میری چهار مورد ، معصوم یاوری سه مورد ، میترا عباسی دو مورد ، نسیم ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم توجه فرمائید روز یکشنبه مورخ ۹۷/۷/۱۵

اشکالات زیر در ثبت اطلاعات وجود داشت لطفا دقت فرمائید ۱-  برای تعدادی از افراد که در لیست تحویلی علاوه بر شماره تلفن همراه تلفن ثابت اعلام شده  بالغ بر ۳۴ مورد از ابتدایی جمع آوری اطلاعات  تماس گرفته نشده است ( به تلفن ثابت توجه نشده است ) الف- حتما به ستون شماره تلفن ثابت دقت شود و در ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم توجه فرمائید شنبه ۱۴-۷-۹۷

باسلام و صبح به خیر و تشکر از همکاری شما نواقصی که  از کارهای قبلی در تکمیل پرسشنامه وجود داشت عبارتند از ۱- شماره تلفن همراه در ستون تلفن ثابت و برعکس نوشته شده است  ۲-  شماره تلفن یک یا دو شماره کمتر یا یک یا دو شماره بیشتر نوشته شده است ۳- تعدادی  از فرم ها فاقد ادرس می ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم نواقص روز دوشنبه

باسلام و صبح به خیر و تشکر از همکاری شما نواقصی که دیروز در تکمیل پرسشنامه وجود داشت عبارتند از ۱- چند نفر در ثبت اطلاعات از حروف لاتین استفاده کرده اند از جمله سرکارخانم زهرا شجاع ۲- تعدادی پرسشنامه توسط سرکار خانم ها قدسیه پور موسی ، فاطمه نوری و مرضیه عابدینی  بدون اطلاعات یا ناقص ( حدودا زیر ... بیشتر بخوانید »

پرسشگر محترم تذکر ۲ دقت فرمائید

۱- با توجه اینکه  اعلام شد یک شماره تلفن احتمالا بنام  افراد مختلف و برای یک نفر می باشد لطفا دقت شود حتما در فرم مربوط عنوان تکرای بودن را بنویسد ۲- در مواردی به دلیل  پرسشنامه در سیستم ناقص سیو می شود ادامه آن در فرم دستی ثبت و تحویل شود و از ثبت مابقی در پرسشنامه سیستمی دیگری ... بیشتر بخوانید »

پرسشگران محترم توجه فرمائید

ضمن تشکر از حسن توجه  شما ، با توجه به بررسی بعمل موارد زیر مشاهده شده است لطفا دقت و رعایت شود ۱- چندین مورد مشاهده شده که لیست فاقد ادرس و درج محل کار می باشد سعی شود حتما گرفته شود ۲- در مواردی که بازنشسته برخورد کردید  ضمن اینکه ادامه آن سئوال شود بازنشسته تامین اجتماعی یا صندوق ... بیشتر بخوانید »