بایگانی/آرشیو ماهانه: اسفند ۱۳۹۴

نوبت چهارم نظرسنجی انتخابات مجلس

موسسه افکارسنجی دانش نوین ایرانیان(دانا) در تازه ترین نظرسنجی خود در هفته اول اسفند ماه ۱۳۹۴ به نظرسنجی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته است. این نظرسنجی با مشارکت ۶۲۳ نفر از شهروندان بالای ۱۸ سال تهرانی و به صورت تلفنی اجرایی شده است. بر اساس نتایج این نظرسنجی نزدیک به ۴۴ درصد پاسخگویان اظهار داشته‌اند که “حتماً” در انتخابات ... بیشتر بخوانید »

نوبت سوم نظرسنجی انتخابات مجلس

موسسه افکار سنجی دانا در تازه ترین نظرسنجی از سلسله نظرسنجی های خود درباره انتخابات، اقدام به بررسی وضعیت میزان مشارکت مردم در انتخابات نموده است. این نظرسنجی با هدف بررسی میزان مشارکت در انتخابات آینده مجلس، منابع دریافت اطلاعات و اخبار انتخابات، افراد و گروه‌های تاثیرگذار بر جهت‌گیری انتخاباتی، عوامل موثر بر انتخاب کاندیدا و خواسته‌ها و مطالبات شهروندان ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی انتخابات مجلس خبرگان رهبری

موسسه افکار سنجی دانا در تازه ترین نظرسنجی خود در آستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به بررسی نظرات مردم پیرامون این مجلس پرداخته است. این نظرسنجی که ۶۳۱ نفر از شهروندان تهرانی در آن شرکت کرده اند با هدف آگاهی از میزان مشارکت مردم در انتخابات دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری و آگاهی از میزان شناخت مردم نسبت به ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی درباره انقلاب اسلامی ۵۷

موسسه افکار سنجی دانش نوین ایرانیان (دانا) در جدیدترین نظرسنجی خود به بررسی نظرات مردم پیرامون انقلاب اسلامی، اهداف، پایداری مسئولان به ارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن پرداخته است. در این نظرنسجی ۱۲۴ نفر به صورت تصادفی از بین شهروندان تهرانی انتخاب و به روش تلفنی مورد سوال قرار گرفته اند که نتایج نظرسنجی به شرح زیر بوده ... بیشتر بخوانید »