بایگانی/آرشیو ماهانه: آبان ۱۳۹۴

تازه ترین نظرسنجی در مورد توافق هسته ای + اینفوگرافی

موسسه نظرسنجی دانش نوین ایرانیان(دانا) در تازه ترین نظرسنجی خود به بررسی نظرات شهروندان تهرانی درباره مذاکرات ایران و کشورهای ۵+۱ پرداخته است. در این نظرسنجی ۶۱۵ نفر از شهروندان تهرانی (۲۸۶ مرد و ۳۲۹ زن) به صورت تلفنی به سوالات پرسشگران در زمینه مذاکرات هسته ای پاسخ داده اند. هدف از این تحقیق دستیابی به نظرات شهروندان درباره مذاکرات ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی کمپین “خودروی صفر نخریم” + اینفوگرافی

موسسه افکارسنجی دانش نوین ایرانیان (دانا) در جدید ترین نظرسنجی خود به موضوع کمپین « نخریدن خودروی صفر» و تاثیر آن بر بازار خودرو کشور از نظر شهروندان تهرانی پرداخته است. در این نظرسنجی ۶۰۸ نفر از شهروندان ۱۸ سال به بالا از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به صورت تصادفی انتخاب و به صورت تلفنی به سوالات پاسخ داده ... بیشتر بخوانید »

تازه ترین نظرسنجی در مورد عملکرد دولت یازدهم + اینفوگرافی

موسسه افکارسنجی دانش نوین ایرانیان(دانا) در تازه ترین نظرسنجی خود به سنجش میزان رضایت مردم از عملکرد دولت در بین شهروندان تهرانی پرداخته است. هدف اصلی این نظرسنجی پی بردن به نظرات شهروندان در زمینه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، سلامت و بهداشت و همچنین بررسی دیدگاه‌های شهروندان در خصوص میزان تحقق شعارهای دولت یازدهم، موفق‌ترین وزارتخانه دولت، سنجش میزان اعتماد ... بیشتر بخوانید »