پروژه های مرکز

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به همه مادران  و شما همکاران محترم تبریک و تهنیت می‌گوئیم   بیشتر بخوانید »

همکار محترم : قبل از مصاجبه مطالعه کنید

همکار محترم : لطفا موارد زیر را دقیقا  مطالعه فرمائید . تعاریف : ۱- کدملی با کد ایثارگری قطعا متفاوت می باشد احتمالا تعدادی از ایثارگران دریافت نکرد اند اگر ندارد خالی بگذارید ۲- طرح پایش سلامت : طرحی است که سازمان های مختلف برای کارکنان شانانجام  می دهند این طرح همان چک آب کامل است (آزمایشات مختلف و مطلع ... بیشتر بخوانید »

نظر سنجی از مردم تهران در باره عملکرد سه ساله دولت + اینفوگرافی

موسسه افکارسنجی  دانا طی یک نظرسنجی به منظور آگاهی از نظرات مردم تهران پیرامون عملکرد سه ساله دولت، اقدام به نظرسنجی از قشرهای مختلف مردم پایتخت کرده است. ۶۴۵ نفر از اهالی شهر تهران در این نظرسنجی شرکت کرده و به سوالات پرسشگران پاسخ داده اند. ۱۶٫۳ درصد از شهروندان تهران اعلام کرده اند که ا خبار مربوط به دولت ... بیشتر بخوانید »

نظر سنجی از شهروندان تهرانی درباره برجام + اینفوگرافی

موسسه افکارسنجی دانش نوین ایرانیان (دانا) هفت ماه پس از اجرایی شدن برجام، در تازه ترین نظرسنجی برای بررسی نظرات شهروندان تهرانی درباره پیامدهای دوران پسابرجام ، اقدام به نظرسنجی از قشرهای مختلف مردم پایتخت کرده است. ۶۴۹ نفر از شهروندان تهرانی بالای ۱۸ سال به صورت تلفنی در این نظرسنجی مورد سوال قرار گرفته اند تا نظرات آنها پیرامون ... بیشتر بخوانید »

نظر سنجی در باره اشتغال زنان

يکي از عرصه‌هاي تحول زندگي اجتماعي در عصر جديد، تغييرات و تحولات در زندگي زنان است. اين تغييرات و تحولات، دامنة وسيعي از تغيير باورها و انگاره‌هاي اجتماعي دربارة زنان تا تغيير نقش‌هاي فردي، خانوادگي و اجتماعي را در برمي‌گيرد. اما اشتغال زنان در ميان اين تحولات ، اهميت و نقش ويژه‌اي دارد. يکي از وجوه اهميت موضوع اشتغال زنان، ... بیشتر بخوانید »

نظر سنجی از شهروندان تهرانی در باره اشتغال زنان

سنجش نظرات مردم نسبت به اشتغال زنان و تاثیر آن بر محیط خانواده توسط موسسه انجام شد يکي از عرصه‌هاي تحول زندگي اجتماعي در عصر جديد، تغييرات و تحولات در زندگي زنان است. اين تغييرات و تحولات، دامنة وسيعي از تغيير باورها و انگاره‌هاي اجتماعي دربارة زنان تا تغيير نقش‌هاي فردي، خانوادگي و اجتماعي را در برمي‌گيرد. اما اشتغال زنان ... بیشتر بخوانید »

نوبت چهارم نظرسنجی انتخابات مجلس

موسسه افکارسنجی دانش نوین ایرانیان(دانا) در تازه ترین نظرسنجی خود در هفته اول اسفند ماه ۱۳۹۴ به نظرسنجی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته است. این نظرسنجی با مشارکت ۶۲۳ نفر از شهروندان بالای ۱۸ سال تهرانی و به صورت تلفنی اجرایی شده است. بر اساس نتایج این نظرسنجی نزدیک به ۴۴ درصد پاسخگویان اظهار داشته‌اند که “حتماً” در انتخابات ... بیشتر بخوانید »

نوبت سوم نظرسنجی انتخابات مجلس

موسسه افکار سنجی دانا در تازه ترین نظرسنجی از سلسله نظرسنجی های خود درباره انتخابات، اقدام به بررسی وضعیت میزان مشارکت مردم در انتخابات نموده است. این نظرسنجی با هدف بررسی میزان مشارکت در انتخابات آینده مجلس، منابع دریافت اطلاعات و اخبار انتخابات، افراد و گروه‌های تاثیرگذار بر جهت‌گیری انتخاباتی، عوامل موثر بر انتخاب کاندیدا و خواسته‌ها و مطالبات شهروندان ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی انتخابات مجلس خبرگان رهبری

موسسه افکار سنجی دانا در تازه ترین نظرسنجی خود در آستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به بررسی نظرات مردم پیرامون این مجلس پرداخته است. این نظرسنجی که ۶۳۱ نفر از شهروندان تهرانی در آن شرکت کرده اند با هدف آگاهی از میزان مشارکت مردم در انتخابات دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری و آگاهی از میزان شناخت مردم نسبت به ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی درباره انقلاب اسلامی ۵۷

موسسه افکار سنجی دانش نوین ایرانیان (دانا) در جدیدترین نظرسنجی خود به بررسی نظرات مردم پیرامون انقلاب اسلامی، اهداف، پایداری مسئولان به ارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن پرداخته است. در این نظرنسجی ۱۲۴ نفر به صورت تصادفی از بین شهروندان تهرانی انتخاب و به روش تلفنی مورد سوال قرار گرفته اند که نتایج نظرسنجی به شرح زیر بوده ... بیشتر بخوانید »